Sağlıklı uykuyu konforla buluşturan Royal 300 ile kendinize iyilik yapın.

Pocket Spring yay sistemi sayesinde, yaylar birbirinden bağımsız olarak hareket ettiği için çiftlere konforlu ve kesintisiz bir uyku sağlarken, sırt ve omurga ağrılarını minimuma indirir.

Yumuşak bir yapıya sahip thermobond elyaf katmanı, sıcaklığı muhafaza ederek nemi engeller.

5 Zone Pocket Spring

5 Bölgeli Pocket Yay Sistemi tek tek üretilen yayların, birbirine bağlı kumaş torbalar içine yerleştirilmesiyle oluşturulmuştur. Farklı çaplarda teller ile üretilen yaylar farklı sertlik derecelerine sahiptir. İnsan anatomisine uygun şekilde 5 bölgede dizilmiş yaylarla omuz, bel omurları ve kalça bölgesini ayrı ayrı destekleyen ergonomik yatak yüzeyi elde edilmiştir. Kas ağrılarının ve tutulmaların önüne geçmek, doğal vücut eğrisini korumak için omurgaya uyum sağlayan bir yapı oluşturulmuştur.

4 Mevsim Etiketi

Dört mevsim etiketli İDAŞ yatakları, size belli aralıklar ile yatağın yönünün değiştirilmesini hatırlatarak daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Kullanım yönü değiştirilen yataklar her mevsime uygun bir uyku deneyimi sunarak terleme ve üşüme şikayetlerini yok eder.

Yatak üzerindeki etiketlere dikkat ederek dengeli ve iyi
uykunun tadını uzun yıllar çıkarabilirsiniz.

Kimyasaldan Uzaklaşın

İDAŞ yataklarında kullanılan Chemical Free Fiber özellikli elyaf dolgularda, lifli yapıya sahip hammaddeler tercih edilir. Herhangi bir kimyasal bağlayıcı kullanılmadan SALTEKS güvencesi ile üretilen dolgular, sağlıklı bir uyku için gerekli olan tüm koşulları sunar.

• Oeko-Teks 100 Sertifikası’na sahiptir.
• İnsana ve çevreye saygılıdır.
• Geri dönüştürülebilir, lifli yapıya sahip bir üründür.
• Bronşit, astım ve alerji gibi rahatsızlığı olanlar için idealdir.