3D rahatlık ve Mira-Coil ile kesintisiz uykular!

3 boyutlu form kazandırılmış destek katmanları bulutların üzerindeymişçesine rahatlık sunar. Kesintisiz yay sistemi Mira-Coil ile sunulan yoğun destek, sert bir uyku yüzeyi sağlarken aynı zamanda omurga anatomisini destekler.

Alev alması geciktirilmiş özel örgü kumaş yatağın hava almasını desteklemenin yanı sıra nem yönetimi sağlarken, kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS Chemical Free elyaf dolgu, bakteri ve mite oluşumunu önler.

Mira-Coil

Leggett&Platt tarafından geliştirilen ve sadece İDAŞ tarafından üretilen Mira-Coil kesintisiz yay teknolojisi; vücut ağırlığına karşı dengeli bir direnç göstererek omurganın korunmasını sağlar. Yatak yüzeyinde oluşan basınç tüm yüzeye dağılarak anatomik destek sağlanır. Böylece hem sırt ve bel ağrılarının oluşması engellenir, hem de kesintisiz bir uyku deneyimi sunulur.

3D Rahatlık

Destek katmanı görevi gören süngerin, özel bir işlem ile 3 boyut kazandırılması sonucu oluşturulan Viol kesim; yataklarda konforu önemli ölçüde artıran bir teknolojidir. Bu kesim tekniğiyle vücut boşluklarına kusursuz uyum sağlanır, masaj hissi verecek şeklide desteklenir. Uykuda 3 boyutlu rahatlık sunmanın yanı sıra hava transferini de destekler.

Kimyasaldan Uzaklaşın

İDAŞ yataklarında kullanılan Chemical Free Fiber özellikli elyaf dolgularda, lifli yapıya sahip hammaddeler tercih edilir. Herhangi bir kimyasal bağlayıcı kullanılmadan SALTEKS güvencesi ile üretilen dolgular, sağlıklı bir uyku için gerekli olan tüm koşulları sunar.

• Oeko-Teks 100 Sertifikası’na sahiptir.
• İnsana ve çevreye saygılıdır.
• Geri dönüştürülebilir, lifli yapıya sahip bir üründür.
• Bronşit, astım ve alerji gibi rahatsızlığı olanlar için idealdir.