Pocket Spring ve kuş tüyü yumuşaklığının kusursuz
uyumu!

Zone özelliği kazandırılmış paket yaylar ile vücudun doğal boşluklarını destekler.

Kuş tüyü yumuşaklığındaki sünger katmanlar bulutların üzerindeymişçesine konforlu bir uyku deneyimi sunar.

Çift taraflı kullanımın yanı sıra HYP ve HRS katmanları ile vücut ergonomisine uyum sağlar.

5 Zone Pocket Spring

5 Bölgeli Pocket Yay Sistemi tek tek üretilen yayların, birbirine bağlı kumaş torbalar içine yerleştirilmesiyle oluşturulmuştur. Farklı çaplarda teller ile üretilen yaylar farklı sertlik derecelerine sahiptir. İnsan anatomisine uygun şekilde 5 bölgede dizilmiş yaylarla omuz, bel omurları ve kalça bölgesini ayrı ayrı destekleyen ergonomik yatak yüzeyi elde edilmiştir. Kas ağrılarının ve tutulmaların önüne geçmek, doğal vücut eğrisini korumak için omurgaya uyum sağlayan bir yapı oluşturulmuştur.

Nem Yönetimi ve Hava Transferi

Örme kumaş, HYP ve SALTEKS-Chemical Free Elyaf ile geliştirilmiş yüzey kapitonesi yumuşak bir karşılama sunar. Örme kumaş hava transferini sağlarken aynı zamanda uykudaki ısı dengesinin korunmasına yardımcı olur, nem yönetimini destekler.

Çelik Çember

Yatak yaylarının çelik bir çerçeve ile birbirine zımbalanması tekniğiyle geliştirilen bu özellik, İDAŞ yataklarının eksenel kaymasını engelleyerek kullanım ömrünü uzatır. Yatağı taşıyan karkası destekleyen bu teknoloji, yatağın formunun korunmasında önemli bir rol oynar.

Bu sayede uzun yıllar boyunca sağlıklı ve rahat bir uyku deneyimi için gerekli koşulları oluşturarak İdaş kalitesini sizlere yaşatır.