Dengenin sunduğu kusursuz bir uyku deneyimi!

Comfort 200 farklı vücut tiplerine ideal rahatlığı, Yüksek Bonnell Spring ile sunar. Yüksekliği 16,5 cm olan Bonnel Spring eşsiz bir yaylanma efekti sağlar.

Çift taraflı kullanımının yanı sıra kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Chemical Free elyaf dolgu, bakteri ve mite oluşumunu önler, hijyenik bir uyku deneyimi vaat eder.

Çift taraflı kullanımının yanı sıra, alev alması geciktirilmiş özel dokuma kumaş şık görünümünün yanı sıra ısı dengesini korur.

Bonnell Spring

Isıl işlem ile tavlanmış çelik yaylardan oluşan Bonnell Yay, vücudun ideal ‘S’ çizginin korunmasına destek olur, vücut ağırlığının yüzeye eşit dağılmasını sağlar. Frame sistem ile yay karkası sabitlenerek yatağın ömrü desteklenir. Oluşabilecek çökme şikayetine karşı direnç gösterir.

Kimyasaldan Uzaklaşın

İDAŞ yataklarında kullanılan Chemical Free Fiber özellikli elyaf dolgularda, lifli yapıya sahip hammaddeler tercih edilir. Herhangi bir kimyasal bağlayıcı kullanılmadan SALTEKS güvencesi ile üretilen dolgular, sağlıklı bir uyku için gerekli olan tüm koşulları sunar.

• Oeko-Teks 100 Sertifikası’na sahiptir.
• İnsana ve çevreye saygılıdır.
• Geri dönüştürülebilir, lifli yapıya sahip bir üründür.
• Bronşit, astım ve alerji gibi rahatsızlığı olanlar için idealdir.

3D Rahatlık

Destek katmanı görevi gören süngerin, özel bir işlem ile 3 boyut kazandırılması sonucu oluşturulan Viol kesim; yataklarda konforu önemli ölçüde artıran bir teknolojidir. Bu kesim tekniğiyle vücut boşluklarına kusursuz uyum sağlanır, masaj hissi verecek şeklide desteklenir. Uykuda 3 boyutlu rahatlık sunmanın yanı sıra hava transferini de destekler.