Konforlu ve hijyenik bir uyku deneyimi bir arada!

Comfort 300, her vücut tipini destekleyen bonel yay sistemi ile size ve misafirlerinize huzurlu bir uyku deneyimi yaşatır. Dayanıklılığını artıran helezon yay teli ise uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Yumuşak thermobond elyaf katmanı sayesinde size rahat bir uyku sunarken bakteri oluşumunu geciktirir, sağlıklı bir uyku deneyimi yaşatır.

Bonnell Spring

Isıl işlem ile tavlanmış çelik yaylardan oluşan Bonnell Yay, vücudun ideal ‘S’ çizginin korunmasına destek olur, vücut ağırlığının yüzeye eşit dağılmasını sağlar. Frame sistem ile yay karkası sabitlenerek yatağın ömrü desteklenir. Oluşabilecek çökme şikayetine karşı direnç gösterir.

3D Rahatlık

Destek katmanı görevi gören süngerin, özel bir işlem ile 3 boyut kazandırılması sonucu oluşturulan Viol kesim; yataklarda konforu önemli ölçüde artıran bir teknolojidir. Bu kesim tekniğiyle vücut boşluklarına kusursuz uyum sağlanır, masaj hissi verecek şeklide desteklenir. Uykuda 3 boyutlu rahatlık sunmanın yanı sıra hava transferini de destekler.

Fire Retardant

Örme kumaş hava transferini sağlarken aynı zamanda uykudaki ısı dengesinin korunmasına yardımcı olur, nem yönetimini destekler.

İDAŞ Otel yataklarının tamamında FR nitelikli, alev alması geciktirilmiş özellikli kumaş kullanılarak, yatakların uzun yıllar aynı kalite ve konforla kullanımı desteklenir.