Mira-Coil destekli anatomik uyku rahatlığı, uzun yıllar konuklarınıza kendini özel hissettirmeye hazır!

Viol kesim sünger ile kazanılan 3 boyutlu uyku rahatlığı, vucüt boşluklarına kusursuz uyum sağlar. Kesintisiz yay sistemi Mira-Coil ile sunulan yoğun destek, sert bir uyku düzlemi sağlarken aynı zamanda omurga anatomisini destekler.

Çift taraflı kullanımının yanı sıra kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Chemical Free elyaf dolgu, bakteri ve mite oluşumunu önler, hijyenik bir uyku deneyimi vaat eder.

Mira-Coil

Leggett&Platt tarafından geliştirilen ve sadece İDAŞ tarafından üretilen Mira-Coil kesintisiz yay teknolojisi; vücut ağırlığına karşı dengeli bir direnç göstererek omurganın korunmasını sağlar. Yatak yüzeyinde oluşan basınç tüm yüzeye dağılarak anatomik destek sağlanır. Böylece hem sırt ve bel ağrılarının oluşması engellenir, hem de kesintisiz bir uyku deneyimi sunulur.

Nem Yönetimi ve Hava Transferi

Örme kumaş, HYP ve SALTEKS-Chemical Free Elyaf ile geliştirilmiş yüzey kapitonesi yumuşak bir karşılama sunar. Örme kumaş hava transferini sağlarken aynı zamanda uykudaki ısı dengesinin korunmasına yardımcı olur, nem yönetimini destekler.

3D Rahatlık

Destek katmanı görevi gören süngerin, özel bir işlem ile 3 boyut kazandırılması sonucu oluşturulan Viol kesim; yataklarda konforu önemli ölçüde artıran bir teknolojidir. Bu kesim tekniğiyle vücut boşluklarına kusursuz uyum sağlanır, masaj hissi verecek şeklide desteklenir. Uykuda 3 boyutlu rahatlık sunmanın yanı sıra hava transferini de destekler.