Vücudunuza nefes aldıran Comfort 150 ile konforlu
uykuyla tanışın.

Bonel yay sistemi sayesinde vücudunuzun şekline uyum sağlarken, nefes aldıran yapısıyla terlemenin de önüne geçer. Kullanılan diğer yay sistemi olan helezon yay teli ise dayanıklılığı artırır.

Çift taraflı kullanımının yanı sıra thermobond keçe ve elyaf katmanlarıyla yüksek hava geçirgenliği olup antialerjik özelliktedir.

Bonnell Spring

Isıl işlem ile tavlanmış çelik yaylardan oluşan Bonnell Yay, vücudun ideal ‘S’ çizginin korunmasına destek olur, vücut ağırlığının yüzeye eşit dağılmasını sağlar. Frame sistem ile yay karkası sabitlenerek yatağın ömrü desteklenir. Oluşabilecek çökme şikayetine karşı direnç gösterir.

4 Mevsim Etiketi

Dört mevsim etiketli İDAŞ yatakları, size belli aralıklar ile yatağın yönünün değiştirilmesini hatırlatarak daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Kullanım yönü değiştirilen yataklar her mevsime uygun bir uyku deneyimi sunarak terleme ve üşüme şikayetlerini yok eder.

Yatak üzerindeki etiketlere dikkat ederek dengeli ve iyi uykunun tadını uzun yıllar çıkarabilirsiniz.

Nem Yönetimi ve Hava Transferi

Örme kumaş, HYP ve SALTEKS-Chemical Free Elyaf ile geliştirilmiş yüzey kapitonesi yumuşak bir karşılama sunar. Örme kumaş hava transferini sağlarken aynı zamanda uykudaki ısı dengesinin korunmasına yardımcı olur, nem yönetimini destekler.