Uykunun en ayrıcalıklı hali…

Mira-Coil kesintisiz yay sisteminin sağladığı yoğun destek, sert bir uyku düzlemi sağlarken aynı zamanda omurga anatomisini destekler.

Alev alması geciktirilmiş özel kumaş ile kapitone edilmiş yumuşacık üst yüzey, kullanım ömrünü uzatmanın yanı sıra kir ve leke tutmaz.

Nem Yönetimi ve Hava Transferi

Örme kumaş, HYP ve SALTEKS-Chemical Free Elyaf ile geliştirilmiş yüzey kapitonesi yumuşak bir karşılama sunar. Örme kumaş hava transferini sağlarken aynı zamanda uykudaki ısı dengesinin korunmasına yardımcı olur, nem yönetimini destekler.

Mira-Coil

Leggett&Platt tarafından geliştirilen ve sadece İDAŞ tarafından üretilen Mira-Coil kesintisiz yay teknolojisi; vücut ağırlığına karşı dengeli bir direnç göstererek omurganın korunmasını sağlar. Yatak yüzeyinde oluşan basınç tüm yüzeye dağılarak anatomik destek sağlanır. Böylece hem sırt ve bel ağrılarının oluşması engellenir, hem de kesintisiz bir uyku deneyimi sunulur.

Fire Retardant

Örme kumaş hava transferini sağlarken aynı zamanda uykudaki ısı dengesinin korunmasına yardımcı olur, ve nem yönetimini destekler.

İDAŞ Otel yataklarının tamamında FR nitelikli, alev alması geciktirilmiş özellikli kumaş kullanılarak, yatakların uzun yıllar aynı kalite ve konforla kullanımı desteklenir.