Kuş tüyü yumuşaklığında rahatlık veMira-Coil destekli kesintisiz uykular!

Kuş tüyü yumuşaklığındaki sünger katmanlar bulutların üzerindeymişçesine ihtişamlı bir uyku deneyimi sunar.

Kesintisiz yay sistemi Mira-Coil ile sunulan yoğun destek, sert bir uyku düzlemi sağlarken aynı zamanda omurga anatomisini destekler.

Alev alması geciktirilmiş özel örgü kumaş yatağın hava almasını desteklemenin yanı sıra nem yönetimi sağlayarak kötü koku oluşumunu indirger.

Mira-Coil

Leggett&Platt tarafından geliştirilen ve sadece İDAŞ tarafından üretilen Mira-Coil kesintisiz yay teknolojisi; vücut ağırlığına karşı dengeli bir direnç göstererek omurganın korunmasını sağlar. Yatak yüzeyinde oluşan basınç tüm yüzeye dağılarak anatomik destek sağlanır. Böylece hem sırt ve bel ağrılarının oluşması engellenir, hem de kesintisiz bir uyku deneyimi sunulur.

Kuş Tüyü Katman

Kuş tüyü yumuşaklığındaki soft sünger katmanlar, esnek yapıları ile yumuşak bir dokunuş sunarken vücut ergonomisine de tam uyum sağlar, vücut boşluklarını doldurur.

Kimyasaldan Uzaklaşın

İDAŞ yataklarında kullanılan Chemical Free Fiber özellikli elyaf dolgularda, lifli yapıya sahip hammaddeler tercih edilir. Herhangi bir kimyasal bağlayıcı kullanılmadan SALTEKS güvencesi ile üretilen dolgular, sağlıklı bir uyku için gerekli olan tüm koşulları sunar.

• Oeko-Teks 100 Sertifikası’na sahiptir.
• İnsana ve çevreye saygılıdır.
• Geri dönüştürülebilir, lifli yapıya sahip bir üründür.
• Bronşit, astım ve alerji gibi rahatsızlığı olanlar için idealdir.