Eşsiz yüzey konforuna sahip yalın uyku deneyimi!

Konforuyla klasikleşen Bonnell Spring yay sistemine sahip Comfort 100, farklı vücut tiplerine ideal rahatlığı sunar.

Çift taraflı kullanımının yanı sıra kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Chemical Free elyaf dolgu, bakteri ve mite oluşumunu önler, hijyenik bir uyku deneyimi vaat eder.

Çift taraflı kullanımının yanı sıra, alev alması geciktirilmiş özel dokuma kumaş hem şık bir görünüm sunar hem de ısı dengesini korur.

Bonnell Spring

Isıl işlem ile tavlanmış çelik yaylardan oluşan Bonnell Yay, vücudun ideal ‘S’ çizginin korunmasına destek olur, vücut ağırlığının yüzeye eşit dağılmasını sağlar. Frame sistem ile yay karkası sabitlenerek yatağın ömrü desteklenir. Oluşabilecek çökme şikayetine karşı direnç gösterir.

Çelik Çember

Yatak yaylarının çelik bir çerçeve ile birbirine zımbalanması tekniğiyle geliştirilen bu özellik, İDAŞ yataklarının eksenel kaymasını engelleyerek kullanım ömrünü uzatır. Yatağı taşıyan karkası destekleyen bu teknoloji, yatağın formunun korunmasında önemli bir rol oynar.

Bu sayede uzun yıllar boyunca sağlıklı ve rahat bir uyku deneyimi için gerekli koşulları oluşturarak İdaş kalitesini sizlere yaşatır.

Fire Retardant

Örme kumaş hava transferini sağlarken aynı zamanda uykudaki ısı dengesinin korunmasına yardımcı olur, nem yönetimini destekler.

İDAŞ Otel yataklarının tamamında FR nitelikli, alev alması geciktirilmiş özellikli kumaş kullanılarak, yatakların uzun yıllar aynı kalite ve konforla kullanımı desteklenir.