Vücutlarına tam uyumlu yataklarla misafirlerinize evlerindeki konforu sunun.

Pocket Spring ağırlık farkı sebebiyle yaşanan huzursuz uykunun önüne geçer. Kas, bel ağrısı, boyun tutulması gibi sıkıntıları en aza indirger. Misafirleriniz, vücutlarına tam uygun yataklar ile adeta evlerindeki kendi yataklarının konforunu yaşar.

5 Zone Pocket Spring

5 Bölgeli Pocket Yay Sistemi tek tek üretilen yayların, birbirine bağlı kumaş torbalar içine yerleştirilmesiyle oluşturulmuştur. Farklı çaplarda teller ile üretilen yaylar farklı sertlik derecelerine sahiptir. İnsan anatomisine uygun şekilde 5 bölgede dizilmiş yaylarla omuz, bel omurları ve kalça bölgesini ayrı ayrı destekleyen ergonomik yatak yüzeyi elde edilmiştir. Kas ağrılarının ve tutulmaların önüne geçmek, doğal vücut eğrisini korumak için omurgaya uyum sağlayan bir yapı oluşturulmuştur.

3D Rahatlık

Destek katmanı görevi gören süngerin, özel bir işlem ile 3 boyut kazandırılması sonucu oluşturulan Viol kesim; yataklarda konforu önemli ölçüde artıran bir teknolojidir. Bu kesim tekniğiyle vücut boşluklarına kusursuz uyum sağlanır, masaj hissi verecek şeklide desteklenir. Uykuda 3 boyutlu rahatlık sunmanın yanı sıra hava transferini de destekler.

HRS Destek

Yatak yüzeyine uygulanan ağırlığa bağlı basınç, uykuya dalma süresi üzerinde etki gösteren başlıca sebeblerden biridir. Uygulanan basınca göre yatağın sağladığı destek rahat bir uykunun yanı sıra omurga sağlığının korunmasında da önemli role sahiptir. HRS destek katmanları yıllara meydan okuyan bağ yapısı ile niteliğini korur. Sağlanan destek anatomik uyku yüzeyini sunarak, rahat bir uyku vaat eder.